Распаковка➤ Инженерный блок ЭБУ Январь 7.2 из БУ блока!Для откатки настройки прошивки в реальном времени

ЕМУЛЯТОР АБО УНІВЕРСАЛЬНИЙ КАТАЛІЗАТОР: ЩО КУПИТИ?

ЕМУЛЯТОР  АБО УНІВЕРСАЛЬНИЙ КАТАЛІЗАТОР: ЩО КУПИТИ?
Рішення купити універсальний каталізатор досить часто приходить до автовласників, які вперше зіткнулися з необхідністю заміни штатного каталізатора. Дану послугу пропонують багато автомайстерні, до того ж сама назва «універсальний каталізатор» не викликає ніяких підозр і асоціюється з оригінальними каталізаторами.
Досить часто при виході каталізатора з ладу власники автомобілів просто не бажають втручатися в систему шляхом впровадження емуляторів c з вирізанням каталізатора, перепрошивки електроніки і т.д., тому установка універсального каталізатора здається їм найоптимальнішою альтернативою рідного каталізатору. однак небажання щось змінювати і прагнення заощадити (адже ціна на універсальний каталізатор нижче, ніж на оригінальний) може мати не завжди хороші наслідки.
Читать дальше →

ВИРІЗАТИ КАТАЛІЗАТОР - ПОРАДИ SDS

ВИРІЗАТИ КАТАЛІЗАТОР — ПОРАДИ SDS
Рано чи пізно в будь-якому автомобілі з вбудованим каталізатором настає необхідність його заміни або видалення. Пояснюється це тим, що рідний каталізатор розрахований на певний термін експлуатації, після чого він забивається і починає створювати проблеми в роботі автомобіля. Основними причинами того, що каталізатор потрібно вирізати, є його оплавлення, руйнування і втрата ефективності.
Читать дальше →

Компрессометр бензиновых двигателей!Intertool AT-4001 Чтобы замерить компрессию двигателя!

Распаковка! Пневмопистолет лакокрасочный Miol 80-864 c дюзой 1,5

Yamaha YZ 250 F - лучший кроссовый мотоцикл

Yamaha YZ 250 F — лучший кроссовый мотоцикл
Японская компания Yamaha Motor Company Limited выпускает большое количество разнообразной мототехники, которая известна во всём Мире. В первую очередь мотоциклы данной компании нравятся любителям двухколёсного транспорта за свою надёжность, а также за удобство эксплуатации и эстетичный внешний вид.
Читать дальше →

АВТОАС ЭКСПРЕСС М! Компьютерная USB приставка осциллограф для диагностики систем зажигания

ГОРІННЯ ПАЛИВНОЇ СУМІШІ ПРИ РІЗНИХ УМОВАХ

ГОРІННЯ ПАЛИВНОЇ СУМІШІ ПРИ РІЗНИХ УМОВАХ
СЕРЕД ПРОЦЕСІВ, ЩО ВІДБУВАЮТЬСЯ В ДВИГУНІ, КЛЮЧОВУ РОЛЬ ГРАЄ згоряння робочої СУМІШІ. ЯКЩО воно протікає неефективно або з відхиленням від норми, ТО НЕМИНУЧЕ погіршується показники потужності та ЕКОНОМІЧНІ ПОКАЗНИКИ ДВИГУНА, А В ІНШИХ ВИПАДКАХ МОЖЛИВО І Аварійне РУЙНУВАННЯ ЙОГО ДЕТАЛЕЙ.
Про суть процесу горіння і його аномалії, про можливість діагностувати ці явища і робити необхідні висновки розповідає кандидат технічних наук В. БАСС.
Читать дальше →

Локеры в интернет-магазине ZERTZ

Достаточно недорогие и качественные модели локеров для всех марок автомобилей предоставляет компания ZERTZ, которая пользуется большим спросом. Вообще, компания предоставляет более широкий выбор запчастей для автомобилей, но мы остановимся на локерах.
Читать дальше →

Распаковка ✔️ Блок управления двигателем Bosch 11194-1411020-20 для Lada Kalina софт B574CD03