ХАДО ➔ Защитна смазка! Увеличивает срок службы! Снижает шум! Компенсирует до 10 процентов износа!

≡ Герметик автомобильный APP-PU 50! Универсальный герметик для швов разных цветов!

Типи потужних стендів

Типи потужних стендів
Існує два види потужних стендів: стенд, на який встановлюється безпосередньо двигун (моторний стенд / engine dyno), і стенд, на який встановлюється автомобіль (шассійний стенд / the chassis dyno).
У першому випадку, до двигуна підключаються пристрої, що дозволяють імітувати різні навантажувальні ситуації, а так само датчики, що допомагають фахівцеві отримувати відомості про параметри роботи двигуна таких як температура, тиск, співвідношення палива і повітря і т.п. Цей метод використовується виробниками або технічними підрозділами команд в автоспорті.
Читать дальше →

Что влияет на износ двигателя внутреннего сгорания.Почему одни движки ходя 70тыс км,а другие 600т

Як вибрати майстра по чіп тюнінгу?

Як вибрати майстра по чіп тюнінгу?
Чип тюнинг и доработки двигателя: Як вибрати майстра по чіп тюнінгу?Чіп тюнінгом називається настройка і перепрограмування деяких режимів функціонування. Виробники автомобілів роблять транспортні засоби таким чином, що не розкривають їх повний потенціал. Тут на допомогу приходить чіп тюнінг. За допомогою нього можна помітно збільшити потужність двигуна, а також знизити витрату палива автомобіля.
Читать дальше →

Kak vybrat' mastera po chip tyuningu?

Kak vybrat' mastera po chip tyuningu?

Чип тюнинг и доработки двигателя: Kak vybrat' mastera po chip tyuningu?Chip tyuningom nazyvayetsya nastroyka i pereprogrammirovaniye nekotorykh rezhimov funktsionirovaniya. Proizvoditeli avtomobiley delayut transportnyye sredstva takim obrazom, chto ne raskryvayut ikh polnyy potentsial. Tut na pomoshch' prikhodit chip tyuning. S pomoshch'yu nego mozhno zametno uvelichit' moshchnost' dvigatelya, a takzhe ponizit' raskhod topliva avtomobilya. 

Vybor spetsialista

Pri vybore mastera, kotoryy budet sovershat' deystviya po chip tyuningu, neobkhodimo byt' predel'no vnimatel'nym. Ved' imenno ot spetsialista po nastroyke programm elektronnogo bloka upravleniya dvigatelem zavisit konechnyy rezul'tat. Ot umeniy i professionalizma mastera po chip tyuningu zavisit to, kak budet prokachan vash avtomobil'. 

Читать дальше →

ПОРІВНЯННЯ ГАЗОВИХ ФОРСУНОК

ПОРІВНЯННЯ ГАЗОВИХ ФОРСУНОК
В ЦІЙ СТАТТІ НАВОДИТЬСЯ ПОРІВНЯННЯ І АНАЛІЗ найбільш розповсюджених ГАЗОВИХ ФОРСУНОК
Все частіше фахівці з налаштування ГБО зустрічаються з проблемами, викликаними ГБО при здавалося б правильною його налаштування і адекватних, на перший погляд, показаних всіх важливих параметрів. Наприклад, можуть з'являтися помилки по бідній чи багатій суміші, помилки по каталізатору, нестійка робота двигуна. У багатьох випадках це викликано деградацією динамічних характеристик газових форсунок з часом або при прогріванні, таких як розкид продуктивності при різних навантаженнях, підклинювання і ін.
Для тестів були взяті газові форсунки Hana, Romana, Valtek, Omvel. Проаналізовано вплив відхилення основних динамічних параметрів на роботу двигуна з ГБО 4-го покоління. Всі вимірювання зроблені приладом GBO injector tester
На малюнку нижче показані графіки тиску на виході різних форсунок в порівнянні з керуючим імпульсом.
ГБО. Как установить, настроить и диагностировать систему: ПОРІВНЯННЯ ГАЗОВИХ ФОРСУНОК 
Який висновок можна зробити проаналізувавши даний тест.
Швидкісними будуть romana hana omvel але це реакція на відкриття
Реакція на закриття у всіх різна але гірше всіх це valtek
Оптимальна характеристика у hana
РОЗГЛЯНЕМО температурних характеристик ГАЗОВИХ ФОРСУНОК
На малюнку представлено порівняння холодної та гарячої форсунок.
Під холодної форсункою мається на увазі температура 20 градусів С
Прогріта 60 градусів — гаряча
Графік жовтого кольору — холодна, зелена крива — прогріта форсунка
ГБО. Как установить, настроить и диагностировать систему: ПОРІВНЯННЯ ГАЗОВИХ ФОРСУНОК
За графіками видно розбіжність в середньому на 0,3%. Але спочатку розбіжність більше як раз в діапазоні основної роботи. При таких характеристиках, ми можемо отримати помилку по неправильної настройки газу, а це ще на найгірший результат. Хоча, коли газові форсунки прогріються, все буде добре.
На малюнку знизу представлено тиск на виході холодної та гарячої форсунки в часі при одному керуючому імпульсі.
ГБО. Как установить, настроить и диагностировать систему: ПОРІВНЯННЯ ГАЗОВИХ ФОРСУНОК
На зображенні вище видно різницю продуктивності між холодної і прогрітій форсункою. Зелена зона — це прогріта форсунка. По краях є ділянки світло зеленого кольору — це наскільки більше газу пропустила форсунка на холодну. Форсунки конструктивно наближені до бензиновим завжди матимуть більш стабільні характеристики.
Більше інформації ви зможете отримати прочитавши цю статтю, подивившись відео
Відео — лекція по діагностиці газових форсунок.
 

Лямбда РЕГУЛЮВАННЯ, КАТАЛІЗАТОР І ГБО

Лямбда РЕГУЛЮВАННЯ, КАТАЛІЗАТОР І ГБО
ЯК ЦЕ З'ЯВИЛОСЯ І НАВІЩО ПОТРІБНО лямбда РЕГУЛЮВАННЯ?
У зв'язку з жорсткою конкуренцією і посиленням екологічних норм автовиробники змушені постійно вдосконалювати свої автомобілі. Двигуни, оснащені карбюратором, вже не забезпечували бажаної економічності, екологічності та потужності автомобіля. Це обумовлено неможливістю точного налаштування карбюратора на різних режимах. Тому виробниками при першій нагоді була впроваджена електронна система управління уприскуванням під управлінням 8-ми бітного мікропроцесора з тактовою частотою 4 мгц в 1979р. Це сталося через 8 років після появи першого в світі 4-х бітного мікропроцесора 4004. На даний момент, система управління двигуном є досить складною в плані кількості датчиків і виконавчих механізмів, складних математичних моделей записаних у вигляді програми блоку управління.
Читать дальше →

Какие чип тюнинг программы нужны для инженерного ЭБУ!Софт для инженерной платы