+1.21
1 читатель, 182 топика

Типи потужних стендів

Типи потужних стендів
Існує два види потужних стендів: стенд, на який встановлюється безпосередньо двигун (моторний стенд / engine dyno), і стенд, на який встановлюється автомобіль (шассійний стенд / the chassis dyno).
У першому випадку, до двигуна підключаються пристрої, що дозволяють імітувати різні навантажувальні ситуації, а так само датчики, що допомагають фахівцеві отримувати відомості про параметри роботи двигуна таких як температура, тиск, співвідношення палива і повітря і т.п. Цей метод використовується виробниками або технічними підрозділами команд в автоспорті.
Читать дальше →

Что влияет на износ двигателя внутреннего сгорания.Почему одни движки ходя 70тыс км,а другие 600т

Як вибрати майстра по чіп тюнінгу?

Як вибрати майстра по чіп тюнінгу?
Чип тюнинг и доработки двигателя: Як вибрати майстра по чіп тюнінгу?Чіп тюнінгом називається настройка і перепрограмування деяких режимів функціонування. Виробники автомобілів роблять транспортні засоби таким чином, що не розкривають їх повний потенціал. Тут на допомогу приходить чіп тюнінг. За допомогою нього можна помітно збільшити потужність двигуна, а також знизити витрату палива автомобіля.
Читать дальше →

Kak vybrat' mastera po chip tyuningu?

Kak vybrat' mastera po chip tyuningu?

Чип тюнинг и доработки двигателя: Kak vybrat' mastera po chip tyuningu?Chip tyuningom nazyvayetsya nastroyka i pereprogrammirovaniye nekotorykh rezhimov funktsionirovaniya. Proizvoditeli avtomobiley delayut transportnyye sredstva takim obrazom, chto ne raskryvayut ikh polnyy potentsial. Tut na pomoshch' prikhodit chip tyuning. S pomoshch'yu nego mozhno zametno uvelichit' moshchnost' dvigatelya, a takzhe ponizit' raskhod topliva avtomobilya. 

Vybor spetsialista

Pri vybore mastera, kotoryy budet sovershat' deystviya po chip tyuningu, neobkhodimo byt' predel'no vnimatel'nym. Ved' imenno ot spetsialista po nastroyke programm elektronnogo bloka upravleniya dvigatelem zavisit konechnyy rezul'tat. Ot umeniy i professionalizma mastera po chip tyuningu zavisit to, kak budet prokachan vash avtomobil'. 

Читать дальше →

Какие чип тюнинг программы нужны для инженерного ЭБУ!Софт для инженерной платы

Что лучше ChipExplorer или ChiptuningPro 7 Какая программа лучше для чип тюнинга

Що таке чіп-тюнінг і як його зробити

Що таке чіп-тюнінг і як його зробити
Якщо детальніше розібратися, то чіп-тюнінг  — це точна настройка всіх електронних систем двигуна, він дозволяє оптимізувати роботу двигуна. 
Щоб змінити налаштування чіпа поміняє роботу вентилятора, це впливає на режими холодного запуску і ходу. Що знизить розгін автомобіля від 0 до 100 км / ч. Через зміни кута запалювання, і параметрів вприскування зменшиться витрата палива (близько 10%). При тюнінгу заводські настройки (вони налаштовані на економію) запрацюють в налаштованому режимі, це дозволить налаштувати їх і на максимальні. Якщо відключити деякі системи, то збільшиться потужність двигуна, але разом з нею збільшиться витрата, тому що обороти двигуна підвищаться. Можливе збільшення потужності до 30%. Якщо тюнінгувати автомобіль з турбонаддувом, то можна збільшити крутний момент до 40%, і потужність до 30%.
Чип тюнинг и доработки двигателя: Що таке чіп-тюнінг і як його зробити 
Одним з важливих дій є вибір нормальної прошивки, також необхідно завантажити програми і перевірити їх, наприклад за допомогою ChipTuningPRO. Для підключення до порту автомобіля потрібен K-Line роз'єм, для прошивки - програматор ЕБУ, він не дешевий, тому його можна орендувати або виготовити самостійно. Ще необхідно запастися мікросхемою ПЗУ 27С256 (вона замінна на ПЗУ 27С512) і панель до неї, її призначення — захищати мікросхему. При прошивці Combiloader є безкоштовні програми, а для Chiploader тільки платні.
Читать дальше →

Skoda Octavia Scout ♛ Коригування показання датчика палива і функції "місце в баку".

Skoda Octavia Scout ♛ Коригування показання датчика палива і функції «місце в баку».
Занепокоєні місяць тому питанням: Коригування свідчення «місце в баку» і не отримавши задовольняє відповіді, вирішив спробувати знайти вихід сам.
Ті, хто все це знає і давно так робить, можуть далі не читати.
Отже, дивимося на показання функції і залишок палива в баку
Чип тюнинг и доработки двигателя: Skoda Octavia Scout ♛ Коригування показання датчика палива і функції місце в баку.
Читать дальше →

Какую широкоплосную лямбду ШДК купить для чип тюнинга Какой сам пользуешься

≡ Чип тюнинг обучение! Что нужно иметь курсанту перед началом курса