+1.21
1 читатель, 215 топиков

Racelogic PB-01 Рейслоджик / Ящерлоджик Обзор прибора замера Ускорения + Скорости + Разгона

Чіп-тюнінг Ніссан і Інфініті

Сучасні автомобілі мають спеціально створений запас потужності. Здається він програмно через блок управління. Тому, чіп тюнінг Ніссан Кашкай досить популярний у водіїв. Нижче ми розглянемо основні нюанси цієї процедури.
Для чого застосовується
Як правило, регламентна потужність мотора закладається на рівні 50-75% від можливої. Робиться це з метою збільшення ресурсу, а також для потрапляння машини під певні технічні регламенти. Досягається це за допомогою налаштувань. За допомогою чип-тюнінгу програмне забезпечення повністю замінюється, що дозволяє прописати потрібні вам показники.
Читать дальше →

У чому полягає чіп-тюнінг дизельного двигуна

Власники авто «з дизелем» нерідко подумують про збільшення потужності двигуна, але вагаються з вибором способу. Найпопулярнішим є тюнинг на рівні програмного забезпечення, що має кілька напрямків. І не дарма.

Чип тюнинг и доработки двигателя: У чому полягає чіп-тюнінг дизельного двигуна
Читать дальше →

Чип Тюнинг Советы Начинающим Есть вопросы? -> Обращайся!

Как Прошить Микросхему Winbond W27C512 [ Блючипа Bluechip ] ЭБУ KDAC Дэу Ланос + Нексия

Как Сделать Чип Тюнинг Дэу Ланос + Нексия Своими Руками ЭБУ [ Блючип Bluechip ] Winbond

j7 OnLine Tuner v3 Инженерный Блок Управления Январь 7.2 от SMS Software

Автоликбез: ЧИ ПОТРІБЕН ЧІП-ТЮНІНГ?

Навіть самий відмінний екстер'єр автомобіля втрачає будь-який сенс, якщо двигун не володіє достатньою потужністю і іншими відмінними характеристиками. Чіп-тюнінг — це настройка або перенастроювання електроніки двигунів для поліпшення їх характеристик.
 
Що випускається серійний двигун автомобіля розрахований на певний запас міцності і збереження ресурсів двигуна. Він, за задумом виробника, не налаштований на отримання максимуму. Та й більшості автовласників максимальні характеристики при щоденному русі по упорядкованим дорогах з твердим покриттям не потрібні.
Чип тюнинг и доработки двигателя: Перепрограмування електронної мікросхеми

Читать дальше →

Racelogic Как Активировать / Зарегистрировать Прибор Замера Ускорения Рейслоджик