"J5 On-Line Tuner"- налаштування конфігурації.

«J5 On-Line Tuner» — налаштування конфігурації.
Налаштування конфігурації
   
Для настройки конфігурації виберіть пункт меню Налаштування — Конфігурація.
 Вікно налаштувань містить 3 вкладки:
 1. Загальні
 Робочий каталог: вибрати робочий каталог (папку). При відкритті або збереженні файлу завжди буде відриватися саме цей каталог (папка).
Опції:
· Перевіряти використання калибровок: при виборі калібрування в меню буде здійснюватися додаткова перевірка програми на предмет звернення до даною адресою. Якщо звернень не виявлено, то калібрування вважається невикористаної.
· Автоматично розкривати меню калибровок: після відкриття файлу все групи в меню калибровок будуть розкриті автоматично, якщо ця опція встановлена.
· Час показу інформаційних повідомлень: задати час показу інформаційних повідомлень (спливаючих вікон).
 2. Діагностика
 Швидкість обміну ЕБУ по K-Line: рекомендоване значення 38400. Використовуйте низьку швидкість (10400) в тому випадку, якщо ваш комп'ютер має невисоку продуктивність або в разі нестійкого зв'язку на деяких автомобілях з високим рівнем перешкод по ланцюгах харчування. Установка високій швидкості (57600) прискорює процес запису даних в ЕБУ, але підвищуються вимоги до якості і довжині діагностичного кабелю. Інженерний ЕБУ на базі Січень-7.2 може нестійкий працювати на високій швидкості, установка 57600 для даного типу ЕБУ не рекомендується.
Частота опитування ЕБУ: інтервал між запитами до ЕБУ. Рекомендовані значення: 100 мс для високопродуктивних комп'ютерів, 200… 300 мс для «повільних» комп'ютерів.
Колірна схема вікна діагностики: вибір колірної схеми вікна діагностики.
Товщина лінії графіка: товщина лінії на графіках у вікні діагностики.
 3. Редактор
 Вид точки на 2D-графіках
Колір основної лінії графіка
Колір додаткової лінії графіка
Колір лінії виділення
Розмір точки на 2D-графіках
Розмір шрифту підпису до точок
Число точок на графіку при детальному перегляді: при детальному перегляді 2-D таблиць буде відображатися дане кількість точок одночасно. При наявності монітора великого розміру з високим горизонтальним дозволом можна поставити більше значення.
Автоматично захоплювати фокус при перегляді 3D: в тому випадку, коли цей прапорець встановлений, 3D-графік буде перехоплювати фокус введення при підведенні до нього курсора миші. Це дає можливість редагувати активну точку на 3D-поверхні не вдаючись до ручного перемикання фокусу клацанням миші по графіку. Детальніше див. Редактор калібрувань — опис редагування 3D-графіків.
Негайне оновлення калибровок: при виборі цього режиму при будь-яких змінах в редакторі відбувається автоматичний запис в ЕБУ. В іншому випадку, ви повинні здійснювати запис вручну. Детальніше читайте Запис даних в ЕБУ.
Запис даних в ЕБУ
   
Залежно від налаштувань, можливі два варіанти запису калібрувань в ЕБУ.
 Відкладений запис. Цей режим встановлюється зняттям прапорця «Негайне оновлення калибровок» в налаштуваннях конфігурації програми. В цьому випадку, при редагуванні калибровок не відбувається записи в контролер до тих пір, поки ви не виконаєте команду «Записати в ЕБУ» (меню Команди або відповідна кнопка на панелі інструментів). Можна послідовно налаштувати декілька калібрувань, виконувати функції імпорту та завантаження калибровок з файлу, після чого, виконавши команду записи, всі зміни вступлять в силу.
Негайний запис. Цей режим вибирається при встановленому прапорці «Негайне оновлення калибровок». У цьому випадку, будь-які зміни калібрувань відразу ж записуються в ЕБУ і вступають в силу. Дотримуйтесь особливу акуратність, виконуючи калібрування в цьому режимі, так як помилки можуть привести до зупинки двигуна, докладніше читайте розділ Вимоги безпеки.
 Для збереження змін натисніть «Ок», для відміни натисніть «Скасувати».
Для повернення до значень «за замовчуванням» натисніть «Скидання».

0 комментариев

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.