ВИРІЗАТИ КАТАЛІЗАТОР - ПОРАДИ SDS

ВИРІЗАТИ КАТАЛІЗАТОР — ПОРАДИ SDS
Рано чи пізно в будь-якому автомобілі з вбудованим каталізатором настає необхідність його заміни або видалення. Пояснюється це тим, що рідний каталізатор розрахований на певний термін експлуатації, після чого він забивається і починає створювати проблеми в роботі автомобіля. Основними причинами того, що каталізатор потрібно вирізати, є його оплавлення, руйнування і втрата ефективності.
НАВІЩО вирізати КАТАЛІЗАТОР?
Вирізати каталізатор необхідно для установки нового або його заміни на Стронгер з емулятором лямбда-зонда. Якщо цього не зробити вчасно, несправний каталізатор не тільки знизить потужність двигуна, але може привести до його пошкодження. крім того, водія буде дратувати постійно горить індикатор «check engine» і помилка P0420. саме тому каталізатор не тільки можна, а й треба вирізати. Важливо зробити це коректно і акуратно.
ЯК ПРАВИЛЬНО ВИРІЗАТИ КАТАЛІЗАТОР?
Як правило, цю процедуру виконують в автомайстерень. Процес полягає в знятті старого каталізатора, видаленні його вмісту механічним шляхом і установки на його місце порожнього корпусу або пламегасителя. У деяких випадках рекомендують встановлювати Стронгер (пламегаситель), тому що він приглушує звук вихлопу автомобіля, але установка порожнього корпусу від каталізатора теж допустима.
Наступним обов'язковим етапом є підключення емулятора каталізатора, без якого електронна система управління автомобілем буде вважати, що каталізатор несправний.
НАСЛІДКИ вирізання КАТАЛІЗАТОРА
Багато хто цікавиться, що дасть, якщо вирізати каталізатор і підключити емулятор? Ніяких негативних наслідків для автомобіля не буде, навіть навпаки робота авто покращиться. Правильно встановлений емулятор повністю імітує роботу справного каталізатора, тому ЕБУ вважає, що все в порядку і не турбує сигналами про несправності. Крім того, видалення каталізатора знижує витрату палива і збільшує потужність двигуна.
СКІЛЬКИ КОШТУЄ ВИРІЗАТИ КАТАЛІЗАТОР?
На те, щоб вирізати каталізатор, ціна встановлюється в рамках цінової політики автосервісу, в якому ви збираєтеся це зробити. У наших представників ви можете встановити емулятор, в ході чого вони виріжуть старий каталізатор, встановлять пламегаситель і підключать емулятор. Ціну на дану послугу краще уточніть заздалегідь по телефону.
Звертаємо увагу, що занадто низька в порівнянні з середньоринковою ціна на те, щоб вирізати каталізатор, може говорити про низький рівень кваліфікації майстрів.
ПРОБЛЕМИ ПІСЛЯ вирізання КАТАЛІЗАТОРА
Неправильне видалення старого каталізатора або некоректна установка емулятора можуть привести до проблем в експлуатації автомобіля. Нижче наведені найбільш поширені проблеми, що виникли після видалення каталізатора:
вирізав каталізатор, горить чек. Як правило, така проблема виникає, якщо вирізати каталізатор і не підключити емулятор. Коректна установка емулятора каталізатора вирішить цю проблему.
вирізав каталізатор і збільшився витрата. Таке відбувається, якщо залишається рідний лямбда зонд або встановлюється найпростіша обманка. Це призводить до переходу двигуна в роботу в аварійний режим або збільшує паливні корекції по задньому лямбда зонду, що збільшує витрату палива. Проблема вирішується підключенням обманки.
вирізав каталізатор тепер авто працює неадекватно. У таких випадках краще провести діагностику автомобіля, оскільки неправильно працювати після вирізання каталізатора машина може з багатьох причин.
 
Таким чином, вирізати каталізатор необхідно при його зносі і, щоб періодично не встановлювати новий, краще замінити його на Стронгер (за бажанням) і підключити емулятор.
 

0 комментариев

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.