Діагностичний адаптер «Вася Диагност»

Діагностичний адаптер «Вася Диагност»
У 2016 році найбільш продаваним автомобілем у Європі виявився Volkswagen Golf. Ця модель випускається групою VAG, відомої не тільки як Volkswagen + Audi. «Шкода», «СЕАТ», «Бентлі» — це теж VAG.
Всі машини діагностуються комп'ютером, для цього використовуються адаптери, що підключаються до стандартної шині автомобіля, і спеціалізоване програмне забезпечення. Не обов'язково імпортне.
VAG Блог (Audi, Volkswagen, Skoda, Seat, Porsche): Вася Диагност

Російський діагностичний комплекс «Вася Диагност» здатний не тільки виконати всі операції, необхідні при техобслуговуванні для згаданого «Гольфа», а й для інших авто, вироблених групою VAG c 1990 року.
Як працює Вася Диагност?
До складу комплексу входить адаптер, за допомогою якого комп'ютер з ОС Win (будь-який — від XP до «десятки») зв'язується зі стандартною діагностичною шиною автомобіля. Цей блок розроблений і виготовляється в Росії.
Далі — робота спеціалізованого ПЗ, яке відноситься до класу професійних. Це означає, що його функціонал повністю відповідає можливостям обладнання, яке застосовують на станціях техобслуговування офіційні дилери. Короткий перелік:
читання кодів несправностей, даних про блоках управління, базових параметрах;
пошук несправностей, кодування блоків, розшифровка кодів помилок;
відображення параметрів on-line, тестування виконавчих механізмів;
запис знятих показань, тобто, ведення log-файлу.
Не тільки фахівців сервісу, але і автовласників напевно зацікавлять такі можливості:
видалення кодів помилок;
зміна інтервалу сервісного обслуговування;
адаптація будь-яких замінених компонентів автомобіля — в тому числі блоку управління і двигуна, коробки передач і гальмівної системи.
И це не все. За допомогою «Васі діагност» можна включити або дезактивувати різні функції, аж до сигналізації про ремені безпеки. Аналітичний блок ПО виводить на екран графіки роботи систем і свідчення конкретних датчиків. Підтримка універсального протоколу OBD2 дозволяє тестувати двигуни, випущені не тільки групою VAG, а й іншими виробниками.
Поставка «Васі діагност»
Це ліцензійний продукт, тобто сам адаптер поставляється з диском, на якому вказаний унікальний номер і ключ програми. Такий комплект для зручності роботи можна доповнити інтерфейсним кабелем-подовжувачем.
У зв'язку із затребуваністю продукту на ринку його клонують в Білорусі та Китаї, на що має сенс звернути увагу. Це стосується і можливостей адаптера, і програмного забезпечення.
Переваги «Васі діагност»
Перше з них стосується обладнання. Автомобілі групи VAG, випущені в різний час, оснащені діагностичною шиною K-Line або CAN. Адаптер описаного продукту підтримує обидва інтерфейсу, тому обмежень за роком випуску авто не має. Відрізняється він і підвищеною надійністю, оскільки розроблений з урахуванням досвіду експлуатації такої техніки і виготовляється на базі протестованих комплектуючих.
Програмне забезпечення, на відміну від аналогічних продуктів на ринку, не застигла у своєму розвитку. Його можна встановлювати на комп'ютер з будь-якою ОС Windows і регулярно оновлювати. Оновлення безкоштовне, і покупець може бути впевнений в тому, що чергова модель автомобіля обов'язково отримає підтримку.
«Вася Диагност» — це російський продукт, тому спілкування з програмою відбувається на технічно грамотному і зрозумілою російською мовою. Працювати з ним набагато легше в порівнянні з закордонними або зламаними програмами з кострубатим машинним перекладом.
Білоруський Вася Диагност має аналогічний російськомовний інтерфейс і надійніше конкуруючих з ним китайських продуктів на базі діагностичної програми VCDS. Він привабливий за ціною, але оновлення можливо тільки при зверненні до виробника.
VAG Блог (Audi, Volkswagen, Skoda, Seat, Porsche): Вася Диагност 

0 комментариев

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.