"J5 On-Line Tuner" - Додаткові можливості

«J5 On-Line Tuner» - Додаткові можливості
Експорт та імпорт калибровок.
Ви можете зберегти будь-яку калібрування в спеціальний файл експорту, що має розширення «CTE». Формат файлу дозволяє зберігати довільне число калибровок, які можуть бути імпортовані з нього в будь-який момент.
При збереженні калібрування в файл експорту вам буде запропоновано вибрати існуючий файл або створити новий. У разі вибору існуючого файлу можна або замінити його (при цьому його колишній уміст буде втрачено) або просто додати в нього калібрування. Таким чином, додаючи в один і той же файл декілька калібрувань, можна створити набори, які в подальшому використовувати для імпорту даних в будь-прошивки. Наприклад, ви можете зберегти в такому файлі кілька вдалих калибровок для «динамічних» прошивок, з тим, щоб в нові прошивки не вводити ці калібрування вручну.
Імпортувати калібрування можна як по одній, так і всім набором.
Зверніть увагу:
· При імпорті однієї калібрування може виникнути ситуація, коли в файлі експорту не виявлено саме тієї калібрування, яка в даний момент відображається в редакторі. У цьому випадку буде виведено відповідне повідомлення.
· У разі імпорту набору, будуть завантажені тільки ті калібрування, які підтримуються в даній прошивці. Наприклад, у файлі є калібрування-константа «Обороти виходу з режиму пуску», а в редагованої прошивці ця калібрування представлена у вигляді таблиці. В цьому випадку імпорту цієї калібрування не відбудеться.
 Формат файлів експорту сумісний з програмою ChipTuningPRO версії 3.00 або вище.
 Завантаження калібрування з файлу.
 Будь-яку калібрування можна завантажити з іншого файлу прошивки. Файл повинен бути призначений для даного типу ЕБУ (Січень-5.1.x або VS-5.1 в залежності від типу інженерного ЕБУ).
 Більшість прошивок використовують специфічні тільки для них набори калибровок, а всі інші прошивки використовують набори калибровок «за замовчуванням».
 Зчитування прошивки з ОЗУ в файл.
 Ця функція може бути корисна в тому випадку, якщо під час роботи відбулося «зависання» вашого комп'ютера або розряд батарей. У цьому випадку, всі дані в редакторі будуть втрачені внаслідок непередбаченого закриття програми. Однак, ви можете вважати прошивку з ОЗУ контролера, якщо харчування ЕБУ не відключати. Для цього запустіть програму, встановіть зв'язок з ЕБУ і виконайте команду в меню Файл — Вважати з ЕБУ. У діалозі необхідно задати ім'я файлу, в який буде зчитана прошивка.
 Функція відображення режимної точки.
 Для відображення режимної точки встановіть прапорець «показувати режимну точку» на панелі редагування графіка.
Дана команда доступна не для всіх калибровок, а тільки для деяких 2-D і 3D-таблиць.
Кольоровий точкою, буде виділена ділянка на графіку, відповідна поточної режимної точці.
Значення в режимній точці можна оперативно змінювати за допомогою комбінації клавіш:
'+' ('-')  — Збільшення (зменшення) значення на одну дискретний *
'Ctrl' і '+' ('-')  — збільшення (зменшення) значення на 5 дискрет *
'Shift' та '+' ('-')  — збільшення (зменшення) значення на 10 дискрет *
* 1 дискрета становить 1/256 від повного діапазону допустимих значень калібрування для даних, що зберігаються в вигляді 1 байта (більшість калибровок зберігається саме в такому вигляді) або 1/65536 для даних, що зберігаються в вигляді двох байт.
Зчитування і скидання кодів помилок.
 Під час сеансу роботи програма постійно перевіряє ЕБУ на наявність збережених кодів помилок. Якщо помилки не зафіксовані, то кнопка кодів помилок в панелі інструментів неактивна (затемнено).
Якщо помилки зафіксовані, то кнопка стає активною.
 * Кнопка CheckEngine неактивна, помилок немає.
 * Кнопка активна — є помилки, для зчитування досить натиснути цю кнопку.
 Для зчитування кодів помилок виконайте команду в меню Вважати помилки або натисніть кнопку CheckEngine на панелі інструментів.
При цьому відкриється вікно зі списком збережених помилок з текстовим описом.
Чип тюнинг и доработки двигателя: Блог им. info: J5 On-Line Tuner - Додаткові можливості
Рис.1. Коди помилок.
 Для скидання збережених кодів помилок натисніть кнопку Скинути помилки і закрити у вікні перегляду помилок.
 Зчитування пам'яті навчання.
 У програмі є можливість вважати вміст пам'яті навчання по лямбда-зонду. Вміст її представляє собою таблицю з 256 чисел (16x16 по оборотам і циклових наповненню). У кожному осередку записаний коефіцієнт корекції часу уприскування, який привів до оптимізації складу суміші в процесі навчання.
У прошивках без лямбда-зонда все значення цієї таблиці виставлені в 1, що означає відсутність корекції.
Для зчитування пам'яті навчання виберіть в меню калибровок пункт Робочі режими — Корекція часу уприскування — Пам'ять навчання.
Чип тюнинг и доработки двигателя: Блог им. info: J5 On-Line Tuner - Додаткові можливості 
Є можливість скинути систему адаптації без відключення живлення ЕБУ. Для скидання клацніть правою кнопкою миші в області графіка і виберіть в меню, що з'явилося команду Обнулити результати навчання.
 Скидання ЕБУ.
 Скидання ЕБУ проводиться з метою переініціалізація ОЗУ контролера і перезапуску програми управління.
Для цього виконайте команду Скидання ЕБУ.
 Зверніть увагу:
· Ніколи не виконуйте скидання на працю.

0 комментариев

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.