"J5 On-Line Tuner" Налаштування конфігурації

«J5 On-Line Tuner»  Налаштування конфігурації
Для настройки конфігурації виберіть пункт меню Налаштування — Конфігурація.
Вікно налаштувань містить 3 вкладки:
1. Загальні
Робочий каталог: вибрати робочий каталог (папку). При відкритті або збереженні файлу завжди буде відриватися саме цей каталог (папка).
Опції:
· Перевіряти використання калибровок: при виборі калібрування в меню буде здійснюватися додаткова перевірка програми на предмет звернення до даною адресою. Якщо звернень не виявлено, то калібрування вважається невикористаної.
· Автоматично розкривати меню калибровок: після відкриття файлу все групи в меню калибровок будуть розкриті автоматично, якщо ця опція встановлена.
· Час показу інформаційних повідомлень: задати час показу інформаційних повідомлень (спливаючих вікон).
2. Діагностика
Швидкість обміну ЕБУ по K-Line: рекомендоване значення 38400. Використовуйте низьку швидкість (10400) в тому випадку, якщо ваш комп'ютер має невисоку продуктивність або в разі нестійкого зв'язку на деяких автомобілях з високим рівнем перешкод по ланцюгах харчування. Установка високій швидкості (57600) прискорює процес запису даних в ЕБУ, але підвищуються вимоги до якості і довжині діагностичного кабелю. Інженерний ЕБУ на базі Січень-7.2 може нестійкий працювати на високій швидкості, установка 57600 для даного типу ЕБУ не рекомендується.
Частота опитування ЕБУ: інтервал між запитами до ЕБУ. Рекомендовані значення: 100 мс для високопродуктивних комп'ютерів, 200… 300 мс для «повільних» комп'ютерів.
Колірна схема вікна діагностики: вибір колірної схеми вікна діагностики.
Товщина лінії графіка: товщина лінії на графіках у вікні діагностики.
3. Редактор
Вид точки на 2D-графіках
Колір основної лінії графіка
Колір додаткової лінії графіка
Колір лінії виділення
Розмір точки на 2D-графіках
Розмір шрифту підпису до точок
Число точок на графіку при детальному перегляді: при детальному перегляді 2-D таблиць буде відображатися дане кількість точок одночасно. При наявності монітора великого розміру з високим горизонтальним дозволом можна поставити більше значення.
Автоматично захоплювати фокус при перегляді 3D: в тому випадку, коли цей прапорець встановлений, 3D-графік буде перехоплювати фокус введення при підведенні до нього курсора миші. Це дає можливість редагувати активну точку на 3D-поверхні не вдаючись до ручного перемикання фокусу клацанням миші по графіку. Детальніше див. Редактор калібрувань — опис редагування 3D-графіків.
Негайне оновлення калибровок: при виборі цього режиму при будь-яких змінах в редакторі відбувається автоматичний запис в ЕБУ. В іншому випадку, ви повинні здійснювати запис вручну. Детальніше читайте Запис даних в ЕБУ.
 
Для збереження змін натисніть «Ок», для відміни натисніть "Скасувати".
Для повернення до значень «за замовчуванням» натисніть «Скидання».
 

0 комментариев

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.