«J5 On-Line Tuner» — редактор калибровок

«J5 On-Line Tuner» —  редактор калибровок
  Return to Introduction Previous page Next page
Після завантаження прошивки в лівій частині робочого вікна програми з'явиться меню калибровок. Для зручності калібрування об'єднані в логічні групи, наприклад група «Пуск»«Робочі режими» і т.п. Використовуйте мишу або клавіші зі стрілками для вибору потрібної калібрування.
Чип тюнинг и доработки двигателя: «J5 On-Line Tuner» —  редактор калибровок
Редагування прапорів комплектації і маски помилок.
Для зміни стану прапора просто клікніть по ньому мишкою і він змінить свій стан на протилежне.
Чип тюнинг и доработки двигателя: «J5 On-Line Tuner» —  редактор калибровок
Ви можете завантажити прапори з іншого файлу, сумісного за форматом з можливістю редагування. Для цього виконайте функцію «Вставити калібрування з іншого файлу», яка доступна в головному меню, або в контекстному меню після клацання правою кнопкою миші в області редагування.

Для скасування останніх змін використовуйте команду «Скасувати», доступну через головне меню, панель інструментів або контекстне меню.

При виборі іншого калібрування вироблені вами зміни зберігаються.

 Редагування калібрувальних констант
 
Редагування констант
 
Редагування 2D-таблиць
 
Редаегування 3D-таблиць
 
Експорт та імпорт калибровок.

Ви можете зберегти будь-яку калібрування в спеціальний файл експорту, що має розширення «CTE». Формат файлу дозволяє зберігати довільне число калибровок, які можуть бути імпортовані з нього в будь-який момент.

При збереженні калібрування в файл експорту вам буде запропоновано вибрати існуючий файл або створити новий. У разі вибору існуючого файлу можна або замінити його (при цьому його колишній уміст буде втрачено) або просто додати в нього калібрування. Таким чином, додаючи в один і той же файл декілька калібрувань, можна створити набори, які в подальшому використовувати для імпорту даних в будь-прошивки. Наприклад, ви можете зберегти в такому файлі кілька вдалих калибровок для «динамічних» прошивок, з тим, щоб в нові прошивки не вводити ці калібрування вручну.

Імпортувати калібрування можна як по одній, так і всім набором.

Функції експорту доступні в головному меню, або в контекстному меню після клацання правою кнопкою миші в області редагування.

 Зверніть увагу:

· При імпорті однієї калібрування може виникнути ситуація, коли в файлі експорту не виявлено саме тієї калібрування, яка в даний момент відображається в редакторі. У цьому випадку буде виведено відповідне повідомлення.

· У разі імпорту набору, будуть завантажені тільки ті калібрування, які підтримуються в даній прошивці і мають такий самий формат. Наприклад, у файлі є калібрування-константа «Обороти виходу з режиму пуску», а в редагованої прошивці ця калібрування представлена у вигляді таблиці. В цьому випадку імпорту цієї калібрування не відбудеться.

 Формат файлів експорту сумісний з програмою ChipTuningPRO.

 Контекстне меню редактора.
Контекстне меню, з'являється, якщо натиснути правою кнопкою миші в області редагування. Також можуть бути доступними наступні команди:

 Скасувати  — скасування останніх змін при редагуванні.
Вставити калібрування з іншого файлу — Відкрити інший файл і взяти з нього редаговану калібрування.

Експорт калібрування  — експорт калібрування в файл експорту.

Імпорт калібрування  — імпорт калібрування в файл експорту.

Імпорт набору калибровок  — імпорт всіх калибровок з файлу експорту.

Довідка  — виклик довідки.
 

0 комментариев

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.