«J5 On-Line Tuner» — пряме управління

«J5 On-Line Tuner» —  пряме управління
Для оперативного зміни різних параметрів роботи системи зручно використовувати пряме управління.
Функція підтримує управління стандартними виконавців механізмами соотвествующих ЕСУД, а також деякими додатковими параметрами:
· УОЗ. Ви можете задати будь-яке значення кута випередження запалювання, при цьому він буде зберігатися незмінним до моменту повернення управління ЕБУЗверніть увагу: УОЗ може змінитися при переході від режиму ХХ до робочого режиму або назад, під час роботи необхідно враховувати цю особливість. Корекція УОЗ по детонації також здатна змінити заданий УОЗ.
· Октан-коректор, являє собою поправку розрахункового УОЗ, яка може бути позитивною або негативною. Діє у всіх режимах. Дуже зручна для оперативного усунення УОЗ щодо значень, заданих в калібрування. При поверненні управління октан-корекція скасовується.
· Фаза уприскування. Ви можете задати будь-яке значення фази уприскування, при цьому воно буде зберігатися незмінним до моменту повернення управління ЕБУ. Оперативне управління фазою уприскування дозволяє знайти оптимальні значення для досягнення високих динамічних показників автомобіля і низьку токсичність.
· Склад суміші. Можна встановити будь-який склад суміші, незалежно від значень, заданих в калібрування. Незамінне для досягнення високих динамічних показників автомобіля.
· Корекція часу уприскування. Пряме управління корекцією часу уприскування дозволяє швидко налаштувати коефіцієнт корекції під конкретний екземпляр двигуна для компенсації відхилень тиску палива і продуктивності форсунок.
· Бажане положення РХХ. Може бути використано для діагностики справності регулятора холостого ходу і для налаштувань калибровок стабілізації ХХ.
· Бажані обороти ХХ. Використовується для налаштувань системи управління оборотами ХХ, для діагностики ДМРВ і ін.
· Коефіцієнт корекції CO. Налаштування коефіцієнта корекції RCO і його збереження. Доступно тільки в конфігурації з відключеним лямбда-зондом.
· Температура ОЖ. Пряме управління температурою охолоджуючої рідини.
Чип тюнинг и доработки двигателя: «J5 On-Line Tuner» —  пряме управління
Рис.1. Панель прямого управління, знаходиться в нижній частині вікна діагностики.
 
Для включення режиму прямого управління поставте галочку «Упр.», Потім виберіть потрібну змінну і, переміщаючи повзунок, змінюйте її значення.
Можна послідовно взяти управління декількома змінними.
Для повного повернення управління ЕБУ зніміть галочку «Упр.» або натиснувши кнопку з синьою стрілкою, виберіть у меню команду Скасувати всі.
Для повернення управління тільки однієї змінної натисніть кнопку з синьою стрілкою і в меню оберіть потрібну змінну, пряме управління якої більше не потрібно. При цьому пряме управління іншими змінними буде збережено.

0 комментариев

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.