«J5 On-Line Tuner» — Запис даних в ЕБУ

«J5 On-Line Tuner» —  Запис даних в ЕБУ
Залежно від налаштувань, можливі два варіанти запису калібрувань в ЕБУ.
Відкладений запис. Цей режим встановлюється зняттям прапорця «Негайне оновлення калибровок» в налаштуваннях конфігурації програми. В цьому випадку, при редагуванні калибровок не відбувається записи в контролер до тих пір, поки ви не виконаєте команду «Записати в ЕБУ» (меню Команди або відповідна кнопка на панелі інструментів). Можна послідовно налаштувати декілька калібрувань, виконувати функції імпорту та завантаження калибровок з файлу, після чого, виконавши команду записи, всі зміни вступлять в силу.
Негайний запис. Цей режим вибирається при встановленому прапорці «Негайне оновлення калибровок». У цьому випадку, будь-які зміни калібрувань відразу ж записуються в ЕБУ і вступають в силу. Дотримуйтесь особливу акуратність, виконуючи калібрування в цьому режимі, так як помилки можуть привести до зупинки двигуна, докладніше читайте розділ Вимоги безпеки.
Зверніть увагу:
· Всі зміни калібрувань записуються в ОЗУ контролера і зберігаються там до моменту відключення живлення ЕБУ, тобто до моменту відключення головного реле ЕБУ. (При повторному включенні запалення дані НЕ втрачаються, якщо це включення запалювання було виконано раніше відключення головного реле). Таким чином, якщо двигун випадково заглох під час налаштування, вимкніть і відразу включіть запалення, щоб не втратити дані. Якщо запалювання було відключено на тривалий час (більше 5 сек), то відключення головного реле вже сталося, в цьому випадку збережіть дані з редактора калібрувань в файл, після включення запалювання встановіть зв'язок і відкрийте цей файл, при цьому його вміст буде записано в ЕБУ. Для того, щоб зберегти відкалібровану прошивку в файл, виконайте команду Зберегти або Зберегти як.

0 комментариев

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.