«J5 On-Line Tuner» Рекомендуються прилади LM-1, LM-2 або LC-1 Innovate Motorsports.

Альфаметри LC-1, LM-1, LM-2 для індивідуальної настройки складу суміші від Innovate Motorsports.
Чип тюнинг и доработки двигателя: «J5 On-Line Tuner» Рекомендуються прилади LM-1, LM-2 або LC-1 Innovate Motorsports.
Альфаметри призначені для точного налаштування складу суміші двигунів внутрішнього згоряння в режимі реального часу і являють собою контролери широкосмугового датчика кисню (ШДК) з програмуємо аналоговим виходом. Дозволяють контролювати в динаміці співвідношення повітря / паливо з практично миттєвою реакцією на його зміну. Є можливість автономного запису логів (до 44 хвилин) з подальшим аналізом на ПК. Два програмованих аналогових виходу.
Чип тюнинг и доработки двигателя: «J5 On-Line Tuner» Рекомендуються прилади LM-1, LM-2 або LC-1 Innovate Motorsports.LM-1: альфаметр з ШДК з можливістю запису логів (до 44 хвилин).
Базовий комплект включає: пристрій для відображення і запису даних, широкосмуговий датчик Bosch LSU-4, сполучні кабелі, гайка лямбда-зонда з заглушкою, CD з програмним забезпеченням.
Підключення до PC через COM-порт.Чип тюнинг и доработки двигателя: «J5 On-Line Tuner» Рекомендуються прилади LM-1, LM-2 або LC-1 Innovate Motorsports. LM-2:
 альфаметр з ШДК з вбудованим 32-канальним Даталоггер, запис логів на SD-карту.
Базовий комплект включає: пристрій для відображення і запису даних, широкосмуговий датчик Bosch LSU-4, сполучні кабелі, гайка лямбда-зонда з заглушкою, CD з програмним забезпеченням.
Підключення до PC через USB-порт.
 

 Чип тюнинг и доработки двигателя: «J5 On-Line Tuner» Рекомендуються прилади LM-1, LM-2 або LC-1 Innovate Motorsports.LC-1: контролер ШДК з двома аналоговими виходами, вбудований в кабель. Повністю сумісний з LM-1, за винятком пристрою відображення даних.
Базовий комплект включає: широкосмуговий датчик Bosch LSU-4, сполучні кабелі, гайка лямбда-зонда з заглушкою, CD з програмним забезпеченням.
Підключення до PC через COM-порт.

0 комментариев

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.