«J5 On-Line Tuner» Рекомендации по работе с контроллерами ШДК Innovate Motorsports.

При роботі з контролерами ШДК LM-1, LM-2 і LC-1 фірми Innovate Motorsports необхідно дотримуватися простих правил, недотримання яких може призвести до зниження точності і навіть у виходу ШДК з ладу.
 
 
1. Ніколи не встановлюйте датчик в позицію між 3 і 9 годинами, так як при такому розташуванні датчика в ньому може накопичуватися конденсат. Наявність конденсату необоротно зашкодить датчик. Найгірша позиція установки — 6 годин (знизу випускної труби, вертикально).
 
2. Широкосмугові кисневі датчики розроблені для роботи з неетилованим бензином. Використання їх з етилованим бензином значно знижує термін служби датчиків. У більшості випадків, при використанні етилованого бензину, датчики дозволяють отримувати точні вимірювання тільки протягом 50-500 годин.
 
3. Ніколи не допускайте, щоб двигун працював при встановленому, але не підключеному датчику. Це необоротно зашкодить ШДК. Підключайте харчування ШДК негайно після запуску двигуна.
 
4. Температура датчика не повинна перевищувати 500 град.С. В іншому випадку, точність показань знижується, а сам датчик може пошкодитися. Якщо температура датчика перевищує це значення, використовуйте подовжувачів гайки або тепловідвід (докладні інструкції можна знайти в керівництві по експлуатації приладу LM-1 або LM-2).
 
5. Не встановлюйте ШДК в вихлопну систему несправного автомобіля, а також якщо витрата масла перевищує 0.5 л на 1000 км. пробігу.

0 комментариев

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.