«J5 On-Line Tuner» - Тест часу розгону

«J5 On-Line Tuner» - Тест часу розгону
Тест часу розгону по оборотам може використовуватися для оцінки динамічних характеристик автомобіля а також для оцінки впливу на ці характеристики різних калібрувань (таких, як УОЗ, склад суміші, динамічні корекції подачі палива і т.п.). Тест дозволяє з високою точністю вимірювати час розгону автомобіля між 16 значеннями оборотів, які задаються користувачем.
Для того, щоб зробити тестування, встановіть зв'язок з ЕБУ, відкрийте прошивку і виберіть вкладку Тест розгону.
Чип тюнинг и доработки двигателя: «J5 On-Line Tuner» - Тест часу розгону
Методика тестування.
1. Змініть значення оборотів (праворуч), між цими точками буде вироблено вимір часу. Не встановлюйте значень вище оборотів відсічення подачі палива, так як в цьому випадку тест не буде завершено. Нижній поріг оборотів потрібно вибрати виходячи з характеристики двигуна, не слід вибирати дуже низькі обороти для «верхових» моторів.
2. Виберіть рівну ділянку дороги, без ухилу, вільний від інших учасників руху. Замір краще проводити на 3 або 4 передачі. Натисніть кнопку Почати тест, після цього система буде очікувати умов початку тесту (обороти повинні бути мінімум на 500 RPM менше заданої користувачем першої точки в ряді оборотів, а дросель повинен бути відкритий на 80% або більше).
Чип тюнинг и доработки двигателя: «J5 On-Line Tuner» - Тест часу розгону


3. Набравши невелику швидкість на 1 передачі, включите 3 або 4 передачу, при цьому обороти двигуна повинні стати меншими, ніж перша точка в ряді оборотів мінімум на 500 RPM. Різко натисніть важіль («педаль в підлогу») і не відпускаючи педалі акселератора, розженетеся на вибраній передачі до максимальних обертів.
Чип тюнинг и доработки двигателя: «J5 On-Line Tuner» - Тест часу розгону
4. Після появи повідомлення про завершення тесту, зупиніть автомобіль та натисніть кнопку Врахувати результати тесту. На графіку буде відображено 15 тимчасових інтервалів, які були витрачені на розгін автомобіля між заданими точками оборотів
 
Підведіть курсор миші до будь-якого «стовпчика», щоб побачити точні значення часу.
5. Для поліпшення точності можна провести ще один такий самий завмер, графіки повинні бути схожі (якщо немає вітру, ухилу дороги і т.п).
6. Після цього можна змінити будь-яку калібрування (наприклад, УОЗ в потужному режимі) і повторити тест. Проаналізувавши зміни можна зробити висновки, чи покращилося динаміка автомобіля, на скільки і в якому діапазоні оборотів.
Зауваження:
· Тестування виконується програмно всередині ЕБУ, тому, точність тесту не пов'язана із затримками діагностичних даних, переданих по K-Line і іншими зовнішніми факторами
· Ви можете зробити до 6 вимірів, результати яких будуть відображатися одночасно на графіку для зручності порівняння
· Для того, щоб перервати тест, натисніть кнопку «Скидання» безпосередньо під час тесту.

0 комментариев

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.