ЧІП ТЮНІНГ - Інженерний блок для настройки онлайн. Частина 1

Сьогодні я хочу Вам розповісти про інженерні блоки і настройку в онлайні. Трохи теорії, трохи фраз і покрокова інструкція про те, де можна купити, хто може зробити + інструкція для тих у кого сверблять руки спаяти самому.
Тож почнемо.
Відкатка в онлайні на увазі, що коли Ви їдете на машині, прошивка адаптується під Ваш мотор, машина починає їхати все краще і краще. Відбувається це так: комп'ютер отримує дані від ЕБУ, аналізує і перезаписує ділянки прошивки в ЕБУ і машина відразу починає використовувати ці дані з прошивки. Тобто чим довше Ви їдете тим краще і чіткіше виходить прошивка.
Як же це відбувається?
У звичайному ЕБУ є одна мікросхема пам'яті в яку записується прошивка і далі ЕБУ просто її використовує. Мозок для онлайну називається інженерним. У ньому присутній ще одна плата, на якій встановлена ще одна мікросхема з пам'яттю SRAM. Особливість цієї пам'яті в тому, що вона може дуже швидко перезаписувати дані. Тобто коли ми включаємо програму для онлайну, ЕБУ перемикається на цю пам'ять, а комп'ютер постійно вносить зміни в неї.
Де взяти такий мозок:
1. Його можна купити разом з ПО, наприклад тут
2. Можна купити окремо інженерну плату і самому зробити доопрацювання стандартного мозку. Я рекомендую плати від team-rs При нормальній установці ці плати дуже надійне та безперебійне в роботі. Головне правильно встановити. Якщо ви не дружите з паяльником, то краще попросити якогось професіонала. Ще мінус цих плат — в невмілих руках при установці їх дуже легко запароть. Так само ремонтувати інженернікі з цими платами дуже важко
У комплект поставки входить плата + кронштейни для устнавкі, а так само інструкція і програма для настройки ПО
Чип тюнинг и доработки двигателя: ЧІП ТЮНІНГ - Інженерний блок для настройки онлайн. Частина 1Чип тюнинг и доработки двигателя: ЧІП ТЮНІНГ - Інженерний блок для настройки онлайн. Частина 1
 

0 комментариев

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.