Що таке чіп-тюнінг і як його зробити

Що таке чіп-тюнінг і як його зробити
Якщо детальніше розібратися, то чіп-тюнінг  — це точна настройка всіх електронних систем двигуна, він дозволяє оптимізувати роботу двигуна. 
Щоб змінити налаштування чіпа поміняє роботу вентилятора, це впливає на режими холодного запуску і ходу. Що знизить розгін автомобіля від 0 до 100 км / ч. Через зміни кута запалювання, і параметрів вприскування зменшиться витрата палива (близько 10%). При тюнінгу заводські настройки (вони налаштовані на економію) запрацюють в налаштованому режимі, це дозволить налаштувати їх і на максимальні. Якщо відключити деякі системи, то збільшиться потужність двигуна, але разом з нею збільшиться витрата, тому що обороти двигуна підвищаться. Можливе збільшення потужності до 30%. Якщо тюнінгувати автомобіль з турбонаддувом, то можна збільшити крутний момент до 40%, і потужність до 30%.
Чип тюнинг и доработки двигателя: Що таке чіп-тюнінг і як його зробити 
Одним з важливих дій є вибір нормальної прошивки, також необхідно завантажити програми і перевірити їх, наприклад за допомогою ChipTuningPRO. Для підключення до порту автомобіля потрібен K-Line роз'єм, для прошивки - програматор ЕБУ, він не дешевий, тому його можна орендувати або виготовити самостійно. Ще необхідно запастися мікросхемою ПЗУ 27С256 (вона замінна на ПЗУ 27С512) і панель до неї, її призначення — захищати мікросхему. При прошивці Combiloader є безкоштовні програми, а для Chiploader тільки платні.
Прошивку найкраще виконувати через ноутбук, щоб він не зрушив його потрібно міцно закріпити. Відключаємо акумулятор і підключаємо ноутбук через програматор до ЕБУ. Для цього знімаємо панель, яка знаходиться під центральною консоллю. Як правило, ЕБУ знаходиться під лівою панеллю, і відводимо на ЕБУ фіксатор роз'єму, далі роз'єм виймаємо з гнізда, відкручуємо гайки кріплення, і дістаємо ЕБУ. Розкриваємо блок відігнувши фіксатори і знімаємо кришку, всередині там друкована плата. На ній розташована мікросхема ПЗУ, у неї 28 виходів. Для її заміни потрібно намітити висновок 1, потім віджимаємо мікросхему вгору, якщо вона припаяна, то бокорезами потрібно перекусити з'єднання і припаяти панель, а вже тільки після неї вставляємо мікросхему, не допускаючи перекосів. Після всього цього збираємо ЕБУ в зворотній послідовності, підключаємо через діагностичний порт ноутбук і приступаємо до прошивці.
Починаємо включенням запалювання і установкою програми для калібрування двигуна (це займає близько півгодини), після закінчення відключаємо запалювання і все обладнання. Через 10 хвилин заводимо двигун, якщо він завівся нормально, це означає що прошивка пройшла успішно. Якщо ж виникнуть збої, то відразу ж вимикаємо запалювання і чекаємо 5 хвилин. Після чого повторюємо процес прошивки, саме тому і потрібен хороший софт.
Якщо задатися питанням вибору що краще — прошивка або заміна чіпа, то приймати рішення потрібно в кожному окремому випадку, також важливо знати, що в деяких випадках перепрошивка призводить до мінімальних результатів.
Якщо в результаті прошивки вдалося підвищити потужність двигуна, то важливо розуміти, що це призведе до прискореного зносу не тільки двигуна, а й інших вузлів і агрегатів автомобіля, а це означає, що зменшується і експлуатаційний термін автомобіля.
У разі неправильного виконання прошивки токсичність вихлопу не скорочується, а навпаки збільшується.
Установка неякісної версії прошивки може привести до детонації двигуна, також можливий варіант з підміною показників, в результаті чого ЕБУ може почати посилати помилкові сигнали. Для того щоб не пошкодити всі налаштування, потрібно з обережністю підходити до вибору програм.
При виконанні прошивки самостійно можливий збій в ЕБУ і доведеться його відновлювати. Саме тому багато фахівців радять проводити перепрошивання ЕБУ в спеціалізованих центрах або ж в автосалоні автовиробника. також при установці нової мікросхеми, стару викидати не потрібно, вона виручить при виникненні будь-яких складнощів (збої в роботі двигуна, перебої з оновленнями, складності з софтом і т.д.).
У всякому разі при перепрошивки ЕБУ для більшості автомобілів буде більше плюсів ніж мінусів. Особливо важливим позитивним властивістю володіє перепрошивка ЕБУ самостійно, так як власник більше дізнається свій автомобіль і зможе краще реагувати при виникненні несправностей.

0 комментариев

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.