Автоликбез: ЧИ ПОТРІБЕН ЧІП-ТЮНІНГ?

Навіть самий відмінний екстер'єр автомобіля втрачає будь-який сенс, якщо двигун не володіє достатньою потужністю і іншими відмінними характеристиками. Чіп-тюнінг — це настройка або перенастроювання електроніки двигунів для поліпшення їх характеристик.
 
Що випускається серійний двигун автомобіля розрахований на певний запас міцності і збереження ресурсів двигуна. Він, за задумом виробника, не налаштований на отримання максимуму. Та й більшості автовласників максимальні характеристики при щоденному русі по упорядкованим дорогах з твердим покриттям не потрібні.
Чип тюнинг и доработки двигателя: Перепрограмування електронної мікросхеми

Однак бажаючі збільшити потужність двигуна можуть зробити це шляхом заміни програми управління двигуном або чіп-тюнінгу. Він виконується для поліпшення таких характеристик двигуна: поліпшення роботи охолоджуючого вентилятора, стабілізації режимів холодного запуску і холостого ходу. Професійні, цілеспрямовано написані, програми покращують близько п'ятдесяти робочих параметрів роботи двигуна.
 
Цей спосіб тюнінга розрахований на більшість сучасних двигунів, керованих електронним блоком, призначеним для максимального заощадження ресурсу, мінімальної витрати палива і низьку токсичність вихлопу.
 
Перепрограмування електронної мікросхеми вимагає великої відповідальності. І ця програма повинна враховувати масу особливостей, а головне, — можливості даної моделі двигуна. Написані любителями програми використовувати небезпечно: оптимальне поєднання взаємодії технічних факторів може виконати лише професіонал. Тому проведення такого чіп-тюнінгу виробниками автомобілів, як правило, виконується за окрему плату.
 
Слід розуміти, що в результаті проведеного чіп-тюнінгу в тій чи іншій мірі зросте витрата палива — від одного літра (або трохи більше) на кожні 100 км шляху: двигун почне працювати на підвищених обертах. Слід також розуміти, що вимоги до марки палива також можуть зрости. Але якщо ви любитель потужної і швидкої їзди, то чіп-тюнінг — це те, що вам потрібно!

0 комментариев

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.