У чому полягає чіп-тюнінг дизельного двигуна

Власники авто «з дизелем» нерідко подумують про збільшення потужності двигуна, але вагаються з вибором способу. Найпопулярнішим є тюнинг на рівні програмного забезпечення, що має кілька напрямків. І не дарма.

Чип тюнинг и доработки двигателя: У чому полягає чіп-тюнінг дизельного двигуна
Розберемося в тому, за рахунок чого відбувається збільшення потужності двигуна. Тобто розглянемо детально саме явище чіп тюнінг дизеля. Сучасні дизель-двигуни зазнали істотних змін в порівнянні зі своїми прототипами. Константою залишився тільки принцип займання палива, що надходить в циліндри.
Більшість «дизелів» оснащуються сьогодні спеціальною системою, яка має властивість акумулятора і активує механіку тиску подачі палива. Це дає великі можливості для впливу на параметри впорскування. Оснащеність двигуна системами, регульованими «електронікою», дає додаткові шанси. Все це разом дозволяє збільшувати потужність «дизеля» методом «чіпування».
Деякі вважають, що переглянувши інструкції в інтернеті, вони самі легко можуть з усім впоратися. Але так як ця справа має безліч нюансів, краще довірити його професіоналам, бо тільки вони зроблять все так, що це не позбавить двигун повноцінного функціонування.

0 комментариев

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.