0.00
0 читателей, 3 топика

ПОРІВНЯННЯ ГАЗОВИХ ФОРСУНОК

ПОРІВНЯННЯ ГАЗОВИХ ФОРСУНОК
В ЦІЙ СТАТТІ НАВОДИТЬСЯ ПОРІВНЯННЯ І АНАЛІЗ найбільш розповсюджених ГАЗОВИХ ФОРСУНОК
Все частіше фахівці з налаштування ГБО зустрічаються з проблемами, викликаними ГБО при здавалося б правильною його налаштування і адекватних, на перший погляд, свідченнях всіх важливих параметрів. Наприклад, можуть з'являтися помилки по бідній чи багатій суміші, помилки по каталізатору, нестійка робота двигуна. У багатьох випадках це викликано деградацією динамічних характеристик газових форсунок з часом або при прогріванні, таких як розкид продуктивності при різних навантаженнях, підклинювання та ін.
Для тестів були взяті газові форсунки Hana, Romana, Valtek, Omvel. Проаналізовано вплив відхилення основних динамічних параметрів на роботу двигуна з ГБО 4-го покоління. Всі вимірювання зроблені приладом GBO injector tester
Читать дальше →

Распаковка ≡ Кабель для настройки и диагностики ГБО с Блютуз. Универсальный для массы газовых ЭБУ

Самостоятельная настройка ГБО-4 (Digitronic 3D Power)

Собственно, кто знает, кто не знает уточню… Мое авто эксплуатируется на Пропан-Бутане. До покупки (первым владельцем) было установлено ГБО 4-го поколения. Не знаю, кто ставил, но оборудование представляло собой сборную солянку:

1. Электроника — Digitronic 3D Power
2. Форсунки — Не обслуживаемые, скорострельные REG FAST Light
3. Редуктор — Tomasetto Alaska — самый не прихотливый редуктор, способный пережевать любой ГАЗ.
В процессе эксплуатации авто, на газу было несколько проблем, которые объяснялись кривизной рук установщиков и торчащими из задницы руками регулировщиками.

Читать дальше →