0.00
0 читателей, 7 топиков

Преимущества установки ГБО

Преимущества установки ГБО
Каждый автомобилист стремится минимизировать затраты на эксплуатацию транспортного средства. Для этой цели лучшим решением остается монтаж газобаллонной системы, которая уже давно доказала свою надежность, безопасность и экономическую целесообразность. Установка ГБО должна производиться только квалифицированными специалистами, поэтому выбор надежного автосервиса является обязательным моментом при переходе на газ. Подать заявку на агрегаторе ВСЕ СТО можно в любое удобное время, предварительно изучив все предложенные варианты.
Почему стоит установить ГБО на автомобиль?
Читать дальше →

Что скажешь про газовое оборудование ГБО STAG? Отзыв про STAG!

ПОРІВНЯННЯ ГАЗОВИХ ФОРСУНОК

ПОРІВНЯННЯ ГАЗОВИХ ФОРСУНОК
В ЦІЙ СТАТТІ НАВОДИТЬСЯ ПОРІВНЯННЯ І АНАЛІЗ найбільш розповсюджених ГАЗОВИХ ФОРСУНОК
Все частіше фахівці з налаштування ГБО зустрічаються з проблемами, викликаними ГБО при здавалося б правильною його налаштування і адекватних, на перший погляд, показаних всіх важливих параметрів. Наприклад, можуть з'являтися помилки по бідній чи багатій суміші, помилки по каталізатору, нестійка робота двигуна. У багатьох випадках це викликано деградацією динамічних характеристик газових форсунок з часом або при прогріванні, таких як розкид продуктивності при різних навантаженнях, підклинювання і ін.
Для тестів були взяті газові форсунки Hana, Romana, Valtek, Omvel. Проаналізовано вплив відхилення основних динамічних параметрів на роботу двигуна з ГБО 4-го покоління. Всі вимірювання зроблені приладом GBO injector tester
На малюнку нижче показані графіки тиску на виході різних форсунок в порівнянні з керуючим імпульсом.
ГБО. Как установить, настроить и диагностировать систему: ПОРІВНЯННЯ ГАЗОВИХ ФОРСУНОК 
Який висновок можна зробити проаналізувавши даний тест.
Швидкісними будуть romana hana omvel але це реакція на відкриття
Реакція на закриття у всіх різна але гірше всіх це valtek
Оптимальна характеристика у hana
РОЗГЛЯНЕМО температурних характеристик ГАЗОВИХ ФОРСУНОК
На малюнку представлено порівняння холодної та гарячої форсунок.
Під холодної форсункою мається на увазі температура 20 градусів С
Прогріта 60 градусів — гаряча
Графік жовтого кольору — холодна, зелена крива — прогріта форсунка
ГБО. Как установить, настроить и диагностировать систему: ПОРІВНЯННЯ ГАЗОВИХ ФОРСУНОК
За графіками видно розбіжність в середньому на 0,3%. Але спочатку розбіжність більше як раз в діапазоні основної роботи. При таких характеристиках, ми можемо отримати помилку по неправильної настройки газу, а це ще на найгірший результат. Хоча, коли газові форсунки прогріються, все буде добре.
На малюнку знизу представлено тиск на виході холодної та гарячої форсунки в часі при одному керуючому імпульсі.
ГБО. Как установить, настроить и диагностировать систему: ПОРІВНЯННЯ ГАЗОВИХ ФОРСУНОК
На зображенні вище видно різницю продуктивності між холодної і прогрітій форсункою. Зелена зона — це прогріта форсунка. По краях є ділянки світло зеленого кольору — це наскільки більше газу пропустила форсунка на холодну. Форсунки конструктивно наближені до бензиновим завжди матимуть більш стабільні характеристики.
Більше інформації ви зможете отримати прочитавши цю статтю, подивившись відео
Відео — лекція по діагностиці газових форсунок.
 

Лямбда РЕГУЛЮВАННЯ, КАТАЛІЗАТОР І ГБО

Лямбда РЕГУЛЮВАННЯ, КАТАЛІЗАТОР І ГБО
ЯК ЦЕ З'ЯВИЛОСЯ І НАВІЩО ПОТРІБНО лямбда РЕГУЛЮВАННЯ?
У зв'язку з жорсткою конкуренцією і посиленням екологічних норм автовиробники змушені постійно вдосконалювати свої автомобілі. Двигуни, оснащені карбюратором, вже не забезпечували бажаної економічності, екологічності та потужності автомобіля. Це обумовлено неможливістю точного налаштування карбюратора на різних режимах. Тому виробниками при першій нагоді була впроваджена електронна система управління уприскуванням під управлінням 8-ми бітного мікропроцесора з тактовою частотою 4 мгц в 1979р. Це сталося через 8 років після появи першого в світі 4-х бітного мікропроцесора 4004. На даний момент, система управління двигуном є досить складною в плані кількості датчиків і виконавчих механізмів, складних математичних моделей записаних у вигляді програми блоку управління.
Читать дальше →

ПОРІВНЯННЯ ГАЗОВИХ ФОРСУНОК

ПОРІВНЯННЯ ГАЗОВИХ ФОРСУНОК
В ЦІЙ СТАТТІ НАВОДИТЬСЯ ПОРІВНЯННЯ І АНАЛІЗ найбільш розповсюджених ГАЗОВИХ ФОРСУНОК
Все частіше фахівці з налаштування ГБО зустрічаються з проблемами, викликаними ГБО при здавалося б правильною його налаштування і адекватних, на перший погляд, свідченнях всіх важливих параметрів. Наприклад, можуть з'являтися помилки по бідній чи багатій суміші, помилки по каталізатору, нестійка робота двигуна. У багатьох випадках це викликано деградацією динамічних характеристик газових форсунок з часом або при прогріванні, таких як розкид продуктивності при різних навантаженнях, підклинювання та ін.
Для тестів були взяті газові форсунки Hana, Romana, Valtek, Omvel. Проаналізовано вплив відхилення основних динамічних параметрів на роботу двигуна з ГБО 4-го покоління. Всі вимірювання зроблені приладом GBO injector tester
Читать дальше →

Распаковка ≡ Кабель для настройки и диагностики ГБО с Блютуз. Универсальный для массы газовых ЭБУ

Самостоятельная настройка ГБО-4 (Digitronic 3D Power)

Собственно, кто знает, кто не знает уточню… Мое авто эксплуатируется на Пропан-Бутане. До покупки (первым владельцем) было установлено ГБО 4-го поколения. Не знаю, кто ставил, но оборудование представляло собой сборную солянку:

1. Электроника — Digitronic 3D Power
2. Форсунки — Не обслуживаемые, скорострельные REG FAST Light
3. Редуктор — Tomasetto Alaska — самый не прихотливый редуктор, способный пережевать любой ГАЗ.
В процессе эксплуатации авто, на газу было несколько проблем, которые объяснялись кривизной рук установщиков и торчащими из задницы руками регулировщиками.

Читать дальше →