«J5 On-Line Tuner» - Редагування 2D-таблиць

«J5 On-Line Tuner»  — Редагування 2D-таблиць
Вибравши калібрування, представлену у вигляді двомірної таблиці ви побачите зображення, показане на малюнку.
Чип тюнинг и доработки двигателя: «J5 On-Line Tuner»  - Редагування 2D-таблиць 
Чип тюнинг и доработки двигателя: «J5 On-Line Tuner»  - Редагування 2D-таблиць1. Швидка зміна будь-якої точки.
Підведіть курсор миші до зображення точки і утримуючи ліву кнопку натиснутою, перемістіть покажчик вгору або вниз.
 2. Одночасне зміна всіх точок на довільну величину.
У правій панелі задайте потрібне значення і натисніть зелену кнопку зі стрілкою.
Всі точки зміняться на заданий вами число.
 
 3. Одночасне зміна всіх точок на довільне значення в процентах.
У правій панелі задайте потрібне значення, встановіть прапорець «Відсотки» і натисніть зелену кнопку зі стрілкою.
Всі точки зміняться на заданий вами відсоток.
 
 4. Одночасна установка всіх точок в довільне значення.
У правій панелі задайте потрібне значення і натисніть зелену кнопку зі стрілкою.
Всі точки візьмуть заданий вами значення.
 Чип тюнинг и доработки двигателя: «J5 On-Line Tuner»  - Редагування 2D-таблиць5. Інтерполяція між крайніми точками.
При натисканні кнопки буде проведений перерахунок значень між крайніми точками за логарифмічною функції. Переміщаючи два повзунки, можна підібрати бажаний вид кривої. Червона лінія показує варіант, коли перше значення менше другого, а синя лінія — зворотний варіант. Якщо встановити обидва коефіцієнта однаковими, то інтерполяція буде лінійною. Крайні точки можна задати, виділивши групу точок (див. Спосіб 6), якщо група
 6. Способи 2-5, застосовувані до групи точок.
Виберіть групу точок, для цього натисніть ліву кнопку миші у вільній області графіка і утримуючи її, потягніть курсор вправо і вниз. Кольором буде показана виділена область. Способи 2-5 будуть застосовані тільки до обраної групи. Для скасування виділення клацніть мишкою в будь-якому місці графіка, виключаючи область точок.
 
 7. Безпосереднє введення значення для довільної точки.
Зробіть подвійне клацання лівою кнопкою миші по потрібній точці і у вікні введіть нове значення. Натисніть «Ок».
Спеціальні можливості:
· При відображенні таблиць, що містять багато точок, ви можете включити режим детального відображення, при якому будуть показані тільки певну кількість точок (див. Опцію число точок на графіку при детальному перегляді в Настройці конфігурації), причому кожна з них буде підписана своїм числовим значенням. Для зсуву відображуваного ділянки графіка використовуйте смугу прокрутки, яка розташована внизу. Цей режим вмикається і вимикається зняттям або установкою галочки всі крапки в панелі праворуч.
· Ви можете завантажити калібрування з іншого файлу, сумісного за форматом з можливістю редагування. Для цього виконайте функцію Взяти з іншого файлу, яка доступна в головному меню, або в контекстному меню після клацання правою кнопкою миші в області редагування.
· Для скасування небажаних змін використовуйте команду Скасувати в меню Правка. Після вибору іншої калібрування результати зберігаються і скасування стає неможливою.
· Для відображення режимної точки на 2D-графіку встановіть прапорець показувати режимну точку, після цього поточна режимна точка буде виділена кольором. Якщо прапорець не активний, то це означає, що для даної калібрування відображення режимної точки неможливо.
 
Зверніть увагу:
· При виборі іншого калібрування вироблені вами зміни зберігаються.
· Якщо в процесі редагування значення в будь-якій точці виходить за допустимий діапазон, то воно обмежується максимальним або мінімальним значенням.
· У процесі редагування завжди відбувається дискретне зміна значень, це пов'язано з особливістю зберігання чисел в прошивці. Наприклад, якщо допустимі межі будь-якої калібрування складають від 0 до 1, то крок квантування дорівнюватиме 1/256 або 0,00390625.
· При зміні величини на число відсотків, діє округлення до найближчого значення. У тому випадку, якщо ви змінюєте малу величину на мале число відсотків, то за рахунок округлення значення може не змінитися. Це відбувається в тому випадку, коли розрахунковий приріст величини не перевищує по модулю 1/2 від кроку квантування.

0 комментариев

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.